Breaking News
 |  | 

Sypialnia

6 sposobów na pozbycie się duszności z zimowego łóżka

img-responsive

Nie ma nic bardziej pocieszającego niż spanie pod puchową kołdrą, którą kupiłeś jako prezent ślubny, tylko po to, by odkryć , że Twoja poduszka jest teraz pełna pierza. Wiemy, że to nie Twoja wina. Nam też się to zdarza.
Dlatego właśnie, gdy robi się zimno i zaczyna padać śnieg, warto pamiętać, że są sposoby na to, by puch pozostał w poszewce poduszki.
Oto sześć rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie luksus puchowych poduszek, bez względu na to, co przyniesie Ci Matka Natura.

1. Udaj się do lokalnego sklepu z pościelą

Lokalny sklep pomoże Ci znaleźć poduszkę najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom. Możesz wybierać spośród różnych rodzajów puchu i wypełnienia, w zależności od tego, czy chcesz mieć grubszą czy cieńszą poduszkę. Jeśli jesteś na rynku nowego materaca, powinieneś również rozważyć rodzaj wypełnienia w swoim materacu.

2. Wypróbuj ochraniacz na poduszkę

Dobra wiadomość jest taka, że poduszki są zaprojektowane tak, aby były chronione przed czynnikami zewnętrznymi. Zła wiadomość? Zazwyczaj są one drogie.

3. Zmień prześcieradło

Może to zabrzmi dziwnie, ale zmiana prześcieradła spowoduje zmianę poszewki na poduszkę. Aby chronić poduszkę, możesz użyć czystego prześcieradła i ochraniacza na poduszkę. Nie martw się. Nie będzie to aż tak nieporządne.

4. Użyj wkładu do poduszki

Możesz nie być w stanie kupić poduszki, która nie zawiera wkładu, ale jeśli szukasz takiej, która jest oddychająca, zawsze możesz wybrać poduszkę z bawełnianą poszewką.

5. Używaj poszewki na poduszkę puchową

Powiedziano nam, że to najbezpieczniejszy sposób. Możesz wybierać spośród wielu różnych stylów i wzorów. Jeśli naprawdę chcesz mieć pewność, że będzie Ci ciepło, możesz kupić poszewkę na kołdrę z zamkiem błyskawicznym.

6. Kup dodatkową poduszkę

Jeśli kupujesz kołdrę, możesz użyć jej jako poszewki na poduszkę. W przeciwnym razie możesz kupić dodatkową poduszkę.

6-sposobow-na-pozbycie-sie-dusznosci-z-zimowego-lozka

ABOUT THE AUTHOR

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website