Produkty antyalergiczne. PROMOCJA!

Jak spać spokojnie będąc alergikiem?

 

Żyjemy w czasach, kiedy alergie zyskały miano chorób cywilizacyjnych, a ich przyczyny, rodzaje i intensywność objawów potrafią wprawić w zakłopotanie niejednego alergologa. Niezwykle często reakcję uczuleniową wywołują roztocza kurzu domowego i grzyby, a także kontakt z produktami pochodzenia naturalnego. Objawy takich alergii potrafią spędzić sen z powiek.

 

Co zrobić aby tak się nie stało?

 

Wszystko zależy od rodzaju alergii. Jeżeli jesteśmy uczuleni na produkty pochodzenia naturalnego takie jak wełna owcza czy puch gęsi, wystarczy zadbać o to aby w naszym otoczeniu produkty takie się nie pojawiały. Różnorodność występujących na rynku produktów syntetycznych daje możliwość wyboru. Jeżeli zatem jesteśmy uczuleni na produkty pochodzenia zwierzęcego – zastąpmy je produktami sztucznymi: kołdrę wełnianą czy puchową możemy wymienić na równie ciepłą i lekką kołdrę syntetyczną która ma jeszcze dwie dodatkowe zalety: można ją wyprać i jest znacznie tańsza od  produktów naturalnych.

 

Jeżeli natomiast jesteśmy uczuleni na roztocza kurzu domowego i grzyby, sytuacja nie jest taka prosta gdyż możliwość wyprania kołdry to za mało. Działanie takie co prawda wyeliminuje chwilowo uciążliwe alergeny, ale możemy mieć pewność, że z czasem one znów się pojawią.

 

Najlepszym wyjściem w takiej sytuacji jest zainwestowanie w produkt nieco droższy ale gwarantujący spokojny sen. Sekret takiego produktu tkwi w pewnym składniku o nazwie Allerban®. Linia produktów Hollofil® Allerban® charakteryzuje się tym, że jest w naturalny sposób niealergiczna. Oznacza to, że użyty w produkcji wypełnienia składnik Allerban® przeciwdziała rozwojowi roztoczy, grzybów i bakterii. Działanie tego składnika polega na przerwaniu łańcucha pokarmowego domowych roztoczy poprzez zniszczenie grzybów bez których resztki ludzkiej skóry znajdujące się w pościeli nie mogą stanowić pożywienia dla tych maleńkich pajęczaków, co z kolei prowadzi do ich wyginięcia. Czynnik ochronny jest integralną częścią włókna więc jego działanie nie zanika nawet po wielokrotnym praniu.

 

Z produktamil Hollofil® Allerban® pożegnamy objawy alergii na zawsze!

 

 

Kup produkt antyalergiczny a otrzymasz kupon rabatowy w wysokości 5% na dowolne zakupy w naszym sklepie internetowym dla siebie i dla Twojego znajomego*

 

 

*Rabat nie łączy się z innymi  promocjami.