Producenci

Poduszka Jasiek Classic

Poduszka Jasiek Classic
  • poduszka  idealna dla osób podróżujących;
  • dla tych co lubią spać na brzuchu;
  • dla osób które używająmałych poduszek.
  • dla dzieci powyżej 3 roku życia

Więcej szczegółów


58,00zł brutto

Stan: Czas relizacji zamówienia 10 dni


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny


 PODUSZKA JASIEK CLASSIC

 

Najlepsza poduszka dla Ciebie jeżeli:

 

  • poduszka  idealna dla osób podróżujących;
  • dla tych co lubią spać na brzuchu;
  • dla osób które używająmałych poduszek.
  • dla dzieci powyżej 3 roku życia

 

Temperatura prania pokrowca: 40 St.C.

 

Tkanina: pokrowiec bawełniany Silverline z dodatkiem srebrnej nitki w kolorze białym zapinany  zamkiem błyskawicznym.

 

Wypełnienie: pianka termoelastyczna.

 

Wymiary:  42(dł) x25 (szer)x 10cm

 

Właściwości wypełnienia: wkład z pianki termoelastycznej posiada kształt i wielkość które są dopasowane do anatomii człowieka, umożliwiając łagodne podparcie kręgów szyjnych, co z kolei ma spowodować rozluźnienie i zapobiec skurczom mięśni. Pianka termoelastyczna charakteryzuje się zmniejszaniem swojej twardości pod wpływem ciepłoty ciała co umożliwia idealne dopasowanie się poduszki do ułożenia głowy, zmniejsza siłę nacisku poduszki na głowę, poprawia dotlenienie tkanek przez umożliwienie swobodnego przepływu krwi w naczyniach obwodowych.

Cechą charakterystyczna poduszki wykonanej z pianki Viscofoam jest jej przewietrzalność i możliwość prania.

 

Opis: Poduszka turystyczna Jasiek Classic firmy Fampur ,wykonana z pianki Viscofaoam, jest idealną poduszka dla osób podróżujących. Jej mały kształt w pełni umożliwia komfortową podróż. Poduszka pomaga w odciążeniu mięśni karku i pleców. Dzięki niej wracasz z podróży szczęsliwszy i wypoczęty. Jest też poduszką dla osób które używają poduszek o mniejszych gabarytach. np. dla osób spiących na brzuchu. Idealna dla dzieci powyżej 3 roku życia, niewielkie wymiary poduszki umożliwią dostosowanie się do wielkości główki dziecka, zapewniając zdrowy i bezpieczny sen. Produkowana w dwóch twardościach H1 miękka H2 średnia twardość.

 

WAŻNE: Twardość poduszki wykonanej z pianki termoelastycznej zależy w dużym stopniu od temperatury panującej w pomieszczeniu w którym poduszka jest używana. Ponieważ pod wpływem ciepła poduszka staje się bardziej miękka, w pomieszczeniu zimnym, jej twardość będzie większa.